© 2018 Kende Gastro.

Feladatok:
Javítási és karbantartási feladatok elvégzése helyszínen és a cég telephelyén, ügyfelekkel való szakmai egyeztetések, panaszok kezelése, ügyfelek felvilágosítása a meghibásodások okairól, tanácsadás
Ipari konyhatechnológiai gépek és berendezések helyszíni telepítése és beüzemelése
Gépek állapotának felmérése, hibakeresés
A javításokhoz szükséges alkatrészek beazonosítása, a megrendeléshez szükséges info megadása
Munkalapok pontos vezetése, határidőre történő leadása, a teljesítések dokumentálása
Műszaki rajzok/leírások értelmezése és használata
Kapcsolattartás és együttműködés a partnerekkel/megrendelőkkel (személyesen, e-mailen és telefonon)

Elvárásaink:
Műszaki végzettség, ipari konyhagépek működésének ismerete
Elektrotechnikai végzettség és/vagy háztartási gépek, kisgépek javításában tapasztalat és/vagy elektrotechnikai műszerész tapasztalat
B kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat
Jó kommunikációs képesség, ügyfélkezelési gyakorlat
Önálló munkavégzésre való képesség
Precíz, pontos munkavégzés
Terhelhetőség

Előny:
Márkaszervizben, helyszíni hibaelhárítási és szerelési gyakorlat
Kreatív és nyitott hozzáállás a problémák megoldásában
Ipari konyhatechnológiai gépek telepítésében, szervizelésében és beüzemelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
Azonnali munkakezdés
Biztos jövedelem
Hosszútávú munkalehetőség nagy múltú és piacvezető cégnél
Kellemes munkahelyi légkör, dinamikus csapat
Teljes munkaidő (8 órás), alkalmazotti munkaviszonyban
Mobiltelefon, munkaruha

Munkavégzés helye:
1112 Budapest, Repülőtéri út 2/a., ill. projekthelyszínek