© 2018 Kende Gastro.

Szerelő munkakörbe kollégát keresünk.

Feladatok:

- Javítási és karbantartási feladatok elvégzése helyszínen és a cég telephelyén, ügyfelekkel való szakmai egyeztetések, panaszok kezelése, ügyfelek felvilágosítása a meghibásodások okairól, tanácsadás

- Gépek állapotának felmérése, hibakeresés

- A javításokhoz szükséges alkatrészek beazonosítása, a megrendelés indítása

- Munkalapok pontos vezetése, határidőre történő leadása, a teljesítések dokumentálása

- Műszaki rajzok/leírások értelmezése és használata

- Kapcsolattartás és együttműködés a partnerekkel/megrendelőkkel (személyesen, e-mailen és telefonon)

Elvárásaink:

- Műszaki végzettség, konyhagépek működésének ismerete

- Elektrotechnikai végzettség és/vagy háztartási gépek, kisgépek javításában tapasztalat és/vagy elektrotechnikai műszerész tapasztalat

- B kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat

- Jó kommunikációs képesség, ügyfélkezelési gyakorlat

- Önálló munkavégzésre való képesség

- Precíz, pontos munkavégzés

- Terhelhetőség

Előny:

- Márkaszervizben, helyszíni hibaelhárítási és szerelési gyakorlat

- Kreatív és nyitott hozzáállás a problémák megoldásában

- Gáz- és/vagy hűtőgépek szerelési tapasztalat, az ilyen munkák végzésére vonatkozó engedélyek megléte

Amit kínálunk:

- Azonnali munkakezdés

- Biztos jövedelem

- Hosszútávú munkalehetőség nagy múltú és piacvezető cégnél

- Kellemes munkahelyi légkör, dinamikus csapat

- Mobiltelefon, munkaruha, cégautó használata

Munkavégzés helye: 1117 Budapest, Budafoki út 64.