© 2018 Kende Gastro.

Tervező/Műszaki rajzoló munkakörbe kollégát keresünk.

Feladatok:

- Éttermek, szállodák konyháinak, bárpultjainak, kiszolgáló helyiségeinek tervezése AutoCAD programban

- Megvalósulási terv dokumentációk létrehozása

- Szükséges változtatások lekövetése, dokumentálása

- Adatszolgáltató tervek/tervlapok készítése

Elvárásaink:

- AutoCad magas szintű felhasználó ismerete

- Legalább középfokú műszaki végzettség

- Windows és MS Office teljes körű használata

- Önálló, pontos, precíz munkavégzésre való képesség

- B kategóriás jogosítvány

Előny:

- Konyhatechnológia tervezés területén szerzett gyakorlat

- Műszaki jártasság

- Felmérésben jártasság

- Középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban

Amit kínálunk:

- Azonnali munkakezdés

- Biztos jövedelem

- Hosszútávú munkalehetőség nagy múltú és piacvezető cégnél

- Kellemes munkahelyi légkör, dinamikus fiatalos csapat

- Mobiltelefon, számítógép

Munkavégzés helye: 1117 Budapest, Budafoki út 64.