© 2018 Kende Gastro.

Értékesítő munkakörbe keresünk kollégát.

Feladatok:

- Konyhatechnológiai gépek, berendezések értékesítése

- Vevői ajánlatok készítése, árlisták frissítése

- Ügyfelekkel történő kapcsolattartás

Elvárások:

- Legalább középfokú végzettség

- Számítógép felhasználói ismeret (MS Office, Excel, Word))

- Középfokú aktív angol nyelvtudás

- Önálló munkavégzés

- Precizitás és pontosság

- Kereskedelmi szemlélet

- Jó kommunikációs készség

- Dinamizmus a munkavégzésben

- „B” kategóriás jogosítvány

- Értékesítési tapasztalat előnyt jelent!

Munkáltató ajánlata:

- Céges telefon, laptop, munkaidőben autó használat

- Hosszútávú munkalehetőség nagy múltú piacvezető cégnél

- Fiatal dinamikus légkör

- Kényelmes, modern, jól felszerelt munkakörnyezet

- Szakmai fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye: 1117 Budapest, Budafoki út 64.