© 2018 Kende Gastro.
Karrier: Beszerzési munkatársat keresünk!

FELADATOK:
  • Beszállítókkal és fuvarcégekkel való telefonos és e-mailes kapcsolattartás
  • Fuvarszervezés+ nyomonkövetés
  • Export és import dokumentációk elkészítése, a raktár időben való tájékoztatása, a szállításokhoz történő előkészítéshez szükséges információk követése és bekérése a társ osztályoktól
  • EKÁER jelentés leadása, nyomon követése
  • Logisztikai káresemény kezelés
  • Társosztályokkal történő szoros együttműködés a zavartalan operáció biztosításának érdekében
  • Futárszolgálattal történő kapcsolattartás

ELVÁRÁSOK:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Szorgalmas, határozott és következetes személyiség
  • Terhelhetőség, rendszerszemlélet, precizitás, rugalmasság
  • Időbeni rugalmasság
  • Jó szervezőképességgel rendelkező személyiség

ELŐNY:

  • Azonnali kezdés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil háttér

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, 1117 Budafoki út 64.